Homepage       Místnosti       Registrace       Přihlásit   
 
Rezervační systém
Homepage

Vítáme Vás v aplikaci Rezervační systém školících místností Personálního a vzdělávacího centra VÍTKOVICE MACHINERY GROUP. Nabízíme Vám možnost rezervace místnosti pro účely pořádání školení, seminářů, prezentací, pracovních setkání, porad a podobných akcí.
Naše školící místnosti jsou vybaveny moderní didaktickou technikou a některé místnosti jsou svým vybavením přednostně určeny pro určitý typ školení (IT učebna, Digitální jazyková laboratoř).

Při rezervaci školící místnosti prosím dodržujte následující postup:

 1. Před vstupem do systému se musíte zaregistrovat (vyplnit několik údajů). Následně Vám na Váš e-mail přijde heslo pro přihlášení do systému.
 2. Na stránce „Místnosti“, najdete přehled všech školících místností včetně informací o kapacitě dané místnosti (počet míst), vybavení didaktickou technikou a také informaci k uspořádání místnosti (klasické školní uspořádání nebo uspořádání do U).
 3. Následně na stránce „Rezervace“ si můžete Vámi zvolenou školící místnost rezervovat na konkrétní den (více dnů) a konkrétní čas (od – do), případně do poznámky můžete specifikovat další požadavky na vybavení místnosti (např. zapůjčení vizualizéru, hlasovací soupravy apod.).
 4. Postup při rezervaci:
  • Místnost je volná, můžete zarezervovat – při označení myší vyznačena žlutě.
  • Provedete rezervaci, žádost je odeslaná na správce aplikace – při označení myší vyznačena růžově – e-mailem Vám bude potvrzena žádost o rezervaci.
  • Potvrzení rezervace ze strany správce aplikace – při označení myší vyznačena červeně – e-mailem Vám bude rezervace závazně potvrzena.
 5. Závazné potvrzení rezervace vždy schvaluje správce aplikace „Rezervační systém“. V případě, že vybraná učebna bude obsazená, nabídne Vám správce aplikace jinou učebnu vybavením odpovídající Vašim požadavkům.

Děkujeme, že jste využili našich služeb a těšíme se na setkání s Vámi!
Kolektiv Personální úseku VÍTKOVICE, a.s., Personální a vzdělávací centrum VMG


Naše adresa:
Personální a vzdělávací centrum VMG
Kotkova ul. 384/4
706 02 Ostrava – Vítkovice
Mapa
                              Kontaktní osoby:
Bc. Radka Menšíková, tel. 595 953 484, e-mail: radka.mensikova@vitkovice.cz
Eva Štefková, tel. 595 952 746, e-mail: eva.stefkova@vitkovice.cz


REKONSTRUKCE A MODERNIZACE ŠKOLICÍHO STŘEDISKA SKUPINY “VÍTKOVICE MACHINERY GROUP“,
VČETNĚ VYBAVENÍ MODERNÍMI INTERIÉRY A ŠKOLICÍMI PROGRAMY


TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM PRO
REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVEM PRŮMYSLU A OBCHODU

INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI